Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

yoska@op.pl

+48 515 840 573

Sztuka przemiany

Aktualności

Piękna na zawsze

Dla wielu kobiet wyjście na miasto czy chociażby do sklepu oznacza spędzanie czasu przed lustrem z zestawem kosmetyków do makijażu. Kosmetyki mają na celu podkreślenie naszej urody, makijaż po prostu sprawia, że ​​wyglądasz zdrowiej i ładniej. Co więcej, makijaż odgrywa istotną rolę w autoprezentacji.

Można poświęcić swój cenny czas i zrobić perfekcyjny makijaż, który ma za zadanie utrzymać się cały dzień na twarzy. Czasami, szczególnie latem, na siłowni lub na basenie może być trudniej utrzymać makijaż na miejscu i dobrze wyglądać bez wielokrotnego nakładania produktów. Dzięki makijażowi permanentnemu możesz mieć makijaż, który nie rozmazuje się ani nie znika przez cały dzień, nawet przy bardzo tłustej cerze.

To, co w rzeczywistości dostaniesz, to lepsza Ty, każdego dnia, każdego ranka, za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro.
 

17

STY

2022

527

razy

czytano

1/4

yoskaestetik.pl

Formularz kontaktowy

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon

Treść *

Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Jak dojechać?

Salon kosmetyczny mieści się w Zawierciu, zlokalizowany jest około 2 km od centrum miasta. Bardzo łatwo można do Nas dojechać z każdej dzielnicy Zawiercia. Przed salonem kosmetycznym dostępny jest bezpłatny parking dla Naszych Klientów.  Dla osób preferujących komunikację miejską dotarcie do salonu, również nie będzie stanowiło wyzwania, gdyż w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy (linia 2 i 10).

Przewiń stronę na samą górę.

Yoska Estetik

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia