Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

yoska@op.pl

+48 515 840 573

Sztuka przemiany

Aktualności

Jak dopasować kształt brwi?

Jak dopasować kształt brwi?


Tworzenie idealnych brwi za pomocą mapowania to zarówno matematyka, jak i sztuka. Prawidłowy kształt brwi idealnie oprawi Twoją twarz i wydobędzie Twoje naturalne piękno bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ale aby wiedzieć, jaki kształt półtrwałego makijażu brwi będzie najlepiej pasował do Twojej twarzy, przygotowaliśmy prosty przewodnik:

Etap 1: Identyfikacja kształtu twarzy

Aby wybrać najlepszy kształt brwi do twarzy, należy wziąć pod uwagę kształt twarzy. Kształty twarzy są zazwyczaj owalne, długie, okrągłe, kwadratowe, w kształcie serca lub rombu.

W zależności od kształtu twarzy, brwi mogą zrobić wiele rzeczy, od skrócenia i wydłużenia twarzy, po zrównoważenie i zmiękczenie rysów kątowych, a nawet dodanie dramatyzmu.

Etap 2: Dopasowanie kształtu brwi do kształtu twarzy

Wybór odpowiedniego kształtu brwi może poprawić kształt twarzy , uwydatniając oczy, otwierając okolice oczu, aby nadać bardziej młodzieńczy wygląd, a nawet podkreślić kości policzkowe. Aby uzyskać idealny kształt brwi, najpierw przyjrzyj się kształtowi twarzy.

Owalna twarz: jeśli masz owalną twarz, wybierz miękką skośną brwi, która zaczyna się na grzbiecie nosa i przechodzi w łagodną krzywiznę, a następnie opada, by nieco wysunąć się poza zewnętrzny kącik oka.

Długa twarz: wybierz bardziej płaską, poziomą brew z wydłużonym ogonem brwiowym, jeśli masz długą twarz, ponieważ pomoże to skrócić twarz i zrównoważyć rysy.

Okrągła twarz: okrągłe twarze pasują do brwi z wyraźnym pionowym łukiem, aby wydłużyć twarz i sprawić, że nie będzie tak okrągła. Delikatne, ustawione pod kątem brwi również dobrze pasują do tego kształtu twarzy.

Kwadratowa twarz: zarówno skośne, jak i zakrzywione brwi dobrze sprawdzają się w przypadku kwadratowej twarzy. Zdecyduj się na zakrzywione brwi, aby zmiękczyć linię szczęki lub wybierz brwi kanciaste, aby zrównoważyć ciężkość szczęki.

Twarz w kształcie serca: brwi z wyraźnym łukiem lub zaokrąglonym, niskim łukiem podkreślają twarze w kształcie serca i równoważą delikatną linię szczęki.

Diamentowa twarz: diamentowe twarze pasują zarówno do okrągłych, jak i zakrzywionych brwi, ponieważ pomagają złagodzić kanciasty kształt twarzy.

 

12

STY

2022

465

razy

czytano

2/4

yoskaestetik.pl

Formularz kontaktowy

Imię *

Nazwisko *

E-mail *

Telefon

Treść *

Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Jak dojechać?

Salon kosmetyczny mieści się w Zawierciu, zlokalizowany jest około 2 km od centrum miasta. Bardzo łatwo można do Nas dojechać z każdej dzielnicy Zawiercia. Przed salonem kosmetycznym dostępny jest bezpłatny parking dla Naszych Klientów.  Dla osób preferujących komunikację miejską dotarcie do salonu, również nie będzie stanowiło wyzwania, gdyż w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy (linia 2 i 10).

Przewiń stronę na samą górę.

Yoska Estetik

Ukryj moduł.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia